1. Angajator
  2. Braşov
  3. PERSPECTIVE 4 YOU S.R.L.

PERSPECTIVE 4 YOU S.R.L.

Municipiul Braşov, Str. EMIL RACOVIŢĂ, Nr. 11, Bloc 1, Scara A, Apartament 3

Electricieni Santier naval Franta

Saint-Nazaire
expirat: 21.05.2023
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)
Atribuțiile:
  • Instalarea echipamentelor noi în conformitate cu specificațiile precum: sistem de poluare și rețea de apă, sistem de combustibil, generatoare diesel, macara principală, sistem de stingere a incendiilor, încălzire, ventilație sau aer condiționat,
  • Instalarea echipamentelor in conformitate cu specificatii precum : sistem de sunet si alarma generala, camere CCTV, sistem meteo, lumini navigatie, sistem de alarma incediu,
  • Efectuarea ajustărilor necesare pentru a asigura buna funcționare a echipamentului
  • Controlarea si asigurarea intretinerii preventive a echipamentelor aflate in responsabilitate,
  • Diagnosticarea și repararea echipamentelor defecte
  • Rapoarte de analiză și testare în vederea îmbunătățirii continue
Afișați mai multe >>
2700 - 3200 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Mecanici mentenanta pentru Germania.

Wernigerode
expirat: 13.04.2023
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Fără experiență, Entry (0-2 ani), Executive (>10 ani)
  • Efectuarea mentenanței pentru a asigura funcționarea optimă a echipamentelor de producție
  • Diagnosticarea și rezolvarea problemelor mecanice ale echipamentelor
  • Asamblarea și dezasamblarea echipamentelor pentru întreținere și reparare
  • Identificarea și înlocuirea pieselor uzate sau deteriorate și a componentelor mecanice
  • Lucrul cu schemă tehnică și planuri de fabricație pentru a asigura conformitatea cu specificațiile de producție
  • Testarea și reglarea echipamentelor după reparații sau întreținere
Afișați mai multe >>
1900 - 2300 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Asistente medicale Germania

expirat: 01.10.2015
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)
Anunțuri Arhivate

Asistente pentru Germania

expirat: 03.03.2015
Middle (2-5 ani)

Adăugați experiența dvs. în cadrul PERSPECTIVE 4 YOU SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.