1. Angajator
  2. Braşov
  3. STREET BEACH S.R.L.

STREET BEACH S.R.L.

Municipiul Braşov, Str. GHEORGHE LAZĂR, Nr. 1

Contabil Primar

Strada Gării, Constanța,
expirat: 01.07.2017
Atribuțiile:
  • Înregistrarea corecta  în programul utilizat a tuturor datelor de contabilitate primară și gestiune contabilă: facturi de intrare de marfă, facturi de cheltuieli, încasări și plăti prin orice instrumente de încasare / plată, deconturi de cheltuieli, bonuri de consum, etc
  • Colectarea și înregistrarea în contabilitate a chitanțelor, dispozițiilor de plată sau încasarea deconturilor și documentelor aferente plăților efectuate de firmă, completarea și închiderea zilnică a Registrului de Casă
  • Ținerea la zi a evidenței Biletelor la Ordin și/sau filelor CEC emise de firmă către furnizori, urmărirea decontării sau recuperării acestora în vederea anulării, atunci când este cazul
  • Ținerea la zi a evidențelor pe furnizori și urmărirea efectuării plăților la scadență;
  • Colaborare stransă cu celalalte departamente ale societății
Afișați mai multe >>
Salariu confidențial

Adăugați experiența dvs. în cadrul STREET BEACH SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.