1. Angajator
  2. Suceava
  3. BIOENERGY SUCEAVA S.A.

BIOENERGY SUCEAVA S.A.

Municipiul Suceava, Str. ENERGETICIANULUI, Nr. 1

Fochist (operator instalații energetice)

Suceava
expirat: 01.12.2022
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Entry (0-2 ani), Executive (>10 ani)
Atribuțiile:
  • Calitatea aburului produs,
  • Buna funcționare a utilajului și curățenia la locul de muncă,
  • Notarea în raport a activității desfășurate în ziua de muncă
Afișați mai multe >>
860 - 950 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Electrician

Suceava
  • Montarea și demontarea echipamentelor electrice,
  • Înțelegerea și intepretarea schemelor electrice,
  • Operare cu mașini și echipamente specifice sectorului energetic,
  • Exploatarea instalațiilor electrice de masură, semnalizare, protecție și control-manevre curente și de prevenire a avariilor,
  • Întreținere și reparații pentru tablouri electrice/stații/echipamente de forță și comandă pentru diverse instalații specifice centralelor electroenergetice,
  • Reparații la stațiile electrice de joasă, medie și înaltă tensiune, motoare electrice convertizoare de frecventa, cabluri electrice, dulapuri/tablouri electrice de forță și automatizare,
  • Răspunde de calitatea lucrărilor executate, respectiv de consemnarea acestora în Raportul de tură/Raportul de defecțiuni
Anunțuri Arhivate

Economist

Suceava
expirat: 04.11.2016
Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Adăugați experiența dvs. în cadrul BIOENERGY SUCEAVA S.A., împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.