1. Angajator
  2. Suceava
  3. SUCEAVA CULTURAL MEDIA S.R.L.

SUCEAVA CULTURAL MEDIA S.R.L.

Municipiul Suceava, Str. TRAIAN VUIA, Nr. 15

Editor Imagine

10 Bulevardul 1 Decembrie 1918, Suceava
expirat: 27.10.2023
Fără experiență
Atribuțiile:
  • Ajustează și copiază segmentele video la lungimea optimă, le aranjează și le editează în secvențe, astfel încât, conținutul lor să fie prezentat cu maximum de efect;
  • Editează și ilustrează muzica și efectele;
  • Copiază materialele audio - video;
  • Asigură realizarea materialelor audio și video la calitatea cerută și la termenul stabilit;
  • Folosește corespunzător materialele din arhivă, de unde extrage, editează și inserează secvențele care vor fi folosite în procesul de montaj;
  • Descarcă materialele filmate în stația de editare;
  • Cunoașterea formatelor de export pentru zona TV și digitală;
  • Etică și integritate profesională;
  • Montează știri, emisiuni, conținut de social media și alte producții ce vor fi difuzate pe TV și online pe platformele Bucovina TV
  • Asigură calitatea semnalului audio-video pentru materialele editate și informează coordonatorul direct în cazul neconcordanțelor, defecțiunilor sau atunci când materialul brut are calitatea necorespunzătoare a imaginii și/sau sunetului
  • Editează generice, titrează materiale video, caută soluții pentru asigurarea calității artistice a montajului
  • Propune și realizează soluții grafice care să aducă plus valoare materialelor Bucovina TV
Afișați mai multe >>
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

CAMERAMAN

Suceava
expirat: 28.05.2017
Entry (0-2 ani)

Adăugați experiența dvs. în cadrul SUCEAVA CULTURAL MEDIA S.R.L., împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.