1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. SONACA AEROSPACE TRANSILVANIA S.R.L.

SONACA AEROSPACE TRANSILVANIA S.R.L.

Sat Bădeni, Comuna Moldoveneşti, Str. ZONA INDUSTRIALĂ, Nr. I 3

Inginer de proces

Turda
expirat: 31.05.2022
Middle (2-5 ani)
Atribuțiile:
  • Ofera suport tehnic după cum este necesar;
  • Stabileste valorile și obiectivele procesului;
  • Abilități de prezentare pot constitui un avantaj;
  • Asigurarea calitatii in productie;
  • Implementarea si intretinerea sistemelor de productie pentru a livra produsul la timp;
  • Analizează și îmbunătățește utilizarea materialelor;
  • Efectueaza analiza cauzei principale și rezolva problemele;
  • Realizeaza documente de proces folosind standardele si normele companiei;
  • Defineste procesul folosind operațiuni actuale și noi;
  • Defineste și ajusteaza aspectul de producție pentru a optimiza procesul și eficiența;
  • Îmbunătățirea continuă;
  • Capacitate și instrumente de rezolvare a problemelor;
  • Proces LEAN & optimizare layout;
  • Cunoștiințe despre deșeurile de fabricație;
  • Abilități de gestionare a timpului ;
  • Analize folosind , Ishikawa, 5 Why, Fishbone, Fault tree analysis, PDCA, Pareto, Poka-yoke, control statistic al procesului, R-FMEA / PFMEA;
  • Abilități de formare și matrice de polivalență
Afișați mai multe >>
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Manufacturing Engineer

Turda
expirat: 15.10.2021
Anunțuri Arhivate

Finance Manager

Turda
expirat: 05.08.2021
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)
  • Preparation of financial statements OMFP 1802 (year and semester)
  • Monthly, mid-year and year-end reports and presentations to the group (OMFP 1802 and group accounting policies)
  • Participation in the preparation of the budget and the analysis of variations from the budget
  • Preparation and analysis of cash flows and investment plans
  • Communication with the group, ANAF, auditors, tax consultants and other institutions
  • Improvements to current reporting requirements (INTRASTAT, BNR, STATISTICS etc.)
  • Preparation and submission of fiscal statements and ensuring compliance with legal requests
  • Supervision of accounting activity and review of records and balances
  • Improvement, standardization and review of the finance department activities
  • Backup for CFO activities
Anunțuri Arhivate

Gestionar depozit

Bădeni
expirat: 25.09.2020
Anunțuri Arhivate

Senior accountant

Turda,
expirat: 02.03.2020

Adăugați experiența dvs. în cadrul SONACA AEROSPACE TRANSILVANIA SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.