1. Angajator
  2. Voluntari
  3. ROAD KING EXPRESS S.R.L.

ROAD KING EXPRESS S.R.L.

Oraş Voluntari, B-dul PIPERA, Nr. 1/I, Construcția C2, 6 m.p., Birou 14 din Clădirea ADMAX CENTER, Etaj 6

Dispecer de transport de marfă

Brașov,
Valabil pana la: 06.06.2024
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)
Atribuțiile:
  • Planificarea și coordonarea eficientă a transportului de mărfuri, asigurându-te că toate livrările sunt efectuate la timp și în condiții optime;
  • Monitorizarea și gestionarea flotei de vehicule, asigurându-te că acestea sunt întotdeauna în stare bună de funcționare;
  • Comunicarea constantă cu șoferii și clienții, oferindu-le informații actualizate despre starea livrărilor;
  • Rezolvarea promptă a oricăror probleme sau întârzieri în timpul transportului de mărfuri;
  • Întocmirea și gestionarea documentelor necesare pentru transportul de mărfuri;
  • Colaborarea strânsă cu departamentele interne pentru a asigura o funcționare eficientă a întregului proces de transport
Afișați mai multe >>
865 - 955 € net / luna

Electrician fabrica îmbuteliere apa

Azuga
expirat: 27.12.2023
  • Efectuarea lucrărilor de întreținere și reparații electrice în fabrică
  • Diagnosticarea și remedierea defecțiunilor electrice
  • Instalarea și conectarea echipamentelor electrice noi
  • Asigurarea respectării normelor de siguranță și reglementărilor în vigoare
  • Colaborarea cu echipa de producție pentru a asigura funcționarea optimă a echipamentelor electrice
Afișați mai multe >>
1000 - 1200 € net / luna

București
expirat: 23.06.2023
1000 - 1500 € net / luna

Brașov
expirat: 27.04.2023
Anunțuri Arhivate

sofer de tir

Brașov
expirat: 16.10.2021
Fara experienta, Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)
1200 - 1500 € net / luna

Adăugați experiența dvs. în cadrul ROAD KING EXPRESS S.R.L., împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.