1. Angajator
  2. Voluntari
  3. HOMETEX S.R.L.

HOMETEX S.R.L.

Loc. Voluntari, Oraş Voluntari, Şos. AFUMATI, Nr. 10

Asistent vanzari si contabilitate primara

Sibiu,
expirat: 31.10.2018
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Supervisor merchandising

Cluj-Napoca,
Atribuțiile:
  • Implementarea proiectului in locatia alocata si supervisarea merchandiserilor alocati pe aceste proiecte
  • Raporteaza reprezentantului magazinului in care este locat toate modificarile sau problemele care apar si ofera solutii
  • Responsabil pentru pontajul zilnic la nivel de echipa
  • Comunica si mentine legatura cu responsabilii locatiei
  • Participa activ la recrutarea merchandiserilor implicati in proiectele in derulare si evalueaza performantele acestora, în functie de necesitatea companiei
  • Sustine traininguri pentru merchandiseri in magazine
  • Monitorizare stocari la raft si completarea cu produse noi când este necesar
  • Preluarea si transmiterea comenzilor prin intermediul unui sistem informatic personal sau prin telefon/e-mail
  • Indeplineste orice alt task delegat de superiorul direct
  • Se asigura ca se respecta toate prevederile magazinului si regulamentul de ordine interioara
  • Raspunde de integritatea marfurilor si de starea ambalajelor in timpul operatiunilor de manipulare
  • Raspunde de derularea activitatilor in timp util, cu respectarea graficului de lucru
  • Raspunde pentru neindeplinirea sau indeplinirea defectuoasa a sarcinilor ce ii revin, conform reglementarilor in vigoare
  • Asigura o comunicare eficienta cu persoanele cu care colaboreaza
  • Raspunde de acordarea si transmiterea de informatii corecte si in timp util
  • Efectueaza instruirea profesionala la locul de munca pentru insusirea normelor interne specifice activitatii desfasurate

    Condiţii de muncă: muncă de teren

    Cerinţe:
  • Experienta dovedita in calitate de consultant de vanzari sau alt post de serviciu/vanzari pentru clienți;
  • Cunostinte de lucru cu sisteme informatice si baze de date;
  • Abilitatea de a tine in echilibru o abordare orientată spre client si o abordare bazată pe rezultate;
  • Stapanire de sine in gestionarea situatiilor complicate;
  • Profesionalism;
  • Comunicare excelentă si abilitati interpersonale;
  • Abilitati organizationale si multi-tasking excelente;
  • Buna rezistenta fizica;
  • Studii medii sau superioare
  • Cunostinte de limba germana sau engleza reprezinta un avantaj

Sibiu,
expirat: 28.03.2018
Anunțuri Arhivate

Specialist vanzari

Sibiu,
expirat: 10.11.2016

Adăugați experiența dvs. în cadrul HOMETEX SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.