1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. FITNESS EDUCATION TRADING S.R.L.

FITNESS EDUCATION TRADING S.R.L.

Bucureşti Sectorul 3, Str. VALEA BUZĂULUI, Nr. 16, Bloc G24 BIS, Scara 3, Etaj 2, Apartament 38

Nutritionist-dietetician

București
expirat: 03.03.2021
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Front Desk/Secretatiat

București
expirat: 18.05.2019
Atribuțiile:
  • Activitati de front desk/secretariat
  • Facturare
  • Vanzarea produselor companiei(cursuri de formare profesionala) prin telefon si mentinerea relatiilor cu clientii noi si existenti
  • Trimiterea de e-mailuri si SMS-uri clientilor noi si existenti
  • Postare de continut in Social Media

Adăugați experiența dvs. în cadrul FITNESS EDUCATION TRADING SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.