1. Angajator
  2. Ghiroda
  3. SHW PUMPS & ENGINE COMPONENTS S.R.L.

SHW PUMPS & ENGINE COMPONENTS S.R.L.

Sat Ghiroda, Comuna Ghiroda, Calea AVIATORILOR, Nr. 22

Quality Specialist (Customers)

Ghiroda,
expirat: 12.05.2023
Middle (2-5 ani)
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Tehnician mentenanta electromecanica - automatica

Ghiroda,
expirat: 11.05.2023
Anunțuri Arhivate

Inginer calitate

Timișoara
expirat: 04.05.2018
Atribuțiile:
  • reprezintă interfața cu clientul din punct de vedere al problemelor de calitate;
  • mentine si imbunatateste sistemul de mangement al calitatii;
  • elaborarea și urmărirea documentelor specifice din linie / proiect;
  • urmăreşte nivelul calitativ al produselor si materiilor prime;
  • urmărirea indicatorilor de performanță și implementarea acțiunilor corective, în scopul respectării țintelor de PPM intern și extern și reducerii numărului de reclamații;
  • asigurarea suportului în linia de producție, definirea criteriilor de acceptanță;
  • elaborarea documentației PPAP, Control plan și alte documente specifice în cazul proiectelor noi;
  • asigurarea managementului reclamațiilor de la client;
Afișați mai multe >>
480 - 600 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Tehnician mentenanta

Ghiroda,
expirat: 16.03.2018
Anunțuri Arhivate

Stivuitorist

Ghiroda,
expirat: 09.03.2018
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)
  • incarcare/descarcare, ridicare/coborare, aranjare a marfii;
  • descarcarea marfurilor si asezarea acestora in depozit, in locatia corespunzatoare
  • pregatirea materialelor pentru productie; curatare amabalaje
  • pregatirea marfurilor pentru livrare, ambalare si incarcarea acestora in mijloacele de transport
  • inventare periodice
  • pastrarea utilajului in conditii optime de folosire si efectuarea operatiunilor de intretinere a utilajelor

    Beneficii:
  • salariu atractiv
  • bonuri de masa
  • prime
Afișați mai multe >>
420 - 540 € net / luna

Adăugați experiența dvs. în cadrul SHW PUMPS & ENGINE COMPONENTS SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.