1. Angajator
  2. Ghiroda
  3. HELBAKO ELECTRONICA S.R.L.

HELBAKO ELECTRONICA S.R.L.

Sat Ghiroda, Comuna Ghiroda, Calea AVIATORILOR, Nr. 4, HALA B2, UNITATEA NR. 8

Operator masini SMT si ERSA

Ghiroda
expirat: 31.08.2021
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)
400 - 500 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Test Development Engineer (TS buildup, Automation)

Timișoara
expirat: 01.07.2017
Atribuțiile:
  • Develop testing applications for electronic control units in automotive area
  • Develop automated test adapters for EOL, ICT, FCT Test Systems
  • Programming automation software for test cell PLC
  • Create technical specifications for equipment build-up
  • Coordinate adapter construction by external supplier
  • Installation and access of valves, cylinders, end switches, sensors, cameras
  • Connector box buildup and wiring
  • Complete test system installation and bringing to operation
  • Software updates for existing solutions
Anunțuri Arhivate

Embedded Software development Engineer

Timișoara
expirat: 24.12.2016
Salariu confidențial

Adăugați experiența dvs. în cadrul HELBAKO ELECTRONICA SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.