1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. CODEFORGE S.R.L.

CODEFORGE S.R.L.

Bucureşti Sectorul 2, Str. SINAIA, Nr. 18, PARTER, Bloc 16, Scara 1, Apartament 2

Digital Marketing Specialist

59 Bulevardul Aviatorilor, București
expirat: 28.05.2023
Middle (2-5 ani)
Atribuțiile:
  • Colaborează cu echipa pentru a dezvolta strategii pentru campanii digitale integrate

  • Dezvoltă și implementează campanii de marketing digital pe diverse canale digitale

  • Creează și gestionează campanii de publicitate plătită, inclusiv reclame Google Ads și pe rețelele sociale

  • Monitorizează și analizează performanța campaniilor și ajustează strategiile în consecință

  • Efectuează research și analize de cuvinte cheie pentru a identifica oportunitățile de optimizare

  • Dezvoltă și implementează campanii de marketing prin e-mail și urmărește performanța campaniilor

  • Creează rapoarte ale campaniilor de marketing digital, oferind analiză aprofundată și optimizări pentru atingerea KPI-urilor

Afișați mai multe >>
900 - 1400 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Digital Account Manager

București
expirat: 18.03.2018
  • Mentine o legatura stransa cu clientii agentiei si ofera consultanta pentru a se asigura ca nevoile si obiectivele lor legate de prezenta online sunt satisfacute

  • Este responsabil de transmiterea corecta, completa si la timp a informatiilor si documentelor catre client

  • Gestioneaza desfasurarea proiectelor digitale, in colaborare cu echipa, si se asigura ca toate livrabilele se predau catre beneficiar conform cerintelor planului de proiect

  • Contribuie la realizarea strategiilor de comunicare si marketing online a clientilor

  • Identificarea de noi oportunitati de vanzare catre clientii existenti si realizarea planului pentru atragerea de clienti noi, cu suportul echipei

  • Analizarea pietei locale si a competitorilor directi pentru a genera noi oportunitati si pentru a identifica aspecte legate de imbunatatirea strategiei de vanzari

  • Redactarea contractelor de prestare de servicii

Afișați mai multe >>
660 - 810 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Web Developer

București
  • Analyze the project and estimate software development

  • Participate in the research, planning, development and launch of either new websites and web applications or new features for existing ones

  • Code websites using HTML5, PHP (OOP), JS and SQL

  • Ensure a minimum quality level for the written code by respecting good practices

  • Integrate communication and functionalities between various applications (with internal and external API)

  • Debug and solve problems related to live systems (code, configuration, and infrastructure)

  • Build e-commerce websites using an open-source platform (preferably Prestashop but prior expertise is not mandatory)

Afișați mai multe >>
960 - 1080 € net / luna
Anunțuri Arhivate

PHP Web Developer

București
expirat: 22.06.2016
Anunțuri Arhivate

Full stack PHP developer

București
expirat: 02.03.2016
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adăugați experiența dvs. în cadrul CODEFORGE SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.