1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. GESTIUNE DAUNE COMPLEXE S.R.L.

GESTIUNE DAUNE COMPLEXE S.R.L.

Bucureşti Sectorul 5, B-dul MIHAIL KOGĂLNICEANU, Nr. 53, Etaj 2

Agent vanzari servicii rent-à-car/masina de schimb

București
expirat: 30.11.2023
Entry (0-2 ani)
Atribuțiile:
  • In calitate de expert rent-à-car ofera suport si consiliere clientilor cu privire la toate aspectele procesului de inchiriere auto;
  • Predarea și preluarea autovehiculelor catre/de la clienți în București;
  • Comunicarea explicita a termenilor și condițiilor contractului de închiriere către client;
  • Examinarea tuturor parametrilor de inchiriere cu fiecare client pentru a asigura o intelegere completa a tarifelor noastre de servicii rent-à-car;
  • Completarea și verificarea documentelor necesare închirierii (contract de inchiriere, proces verbal de predare primire, etc.);
  • Pregatirea tuturor documentelor de inchiriere si returnare intr-un mod corect si complet;
  • Verificarea atentă a stării autovehiculului atat la predare cat și la returnarea lui (identificarea completă a eventualelor avarii și încasarea conform grilei a sumelor aferente daunelor înregistrate);
  • Pregatirea autovehiculului în vederea livrării către client;
  • Asigură programarile pentru urmatoarele masini ce urmeaza a fi inchiriate;
  • Raspunde de o buna stare de functionare a masinii inchiriate (din momentul predarii pana la primirea ei);
  • Ofera mediere, consiliere și soluții pentru o rezolvare optimă a sesizărilor/plângerilor si trateaza reclamatiile cu profesionalism;
  • Raportarea activității saptămânal sau la cererea superiorului direct;
  • Dezvoltarea bazei de clienti, prin promovarea unor servicii de inalta calitate
Afișați mai multe >>
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Reprezentant medical zonal

Craiova
expirat: 18.06.2021
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Adăugați experiența dvs. în cadrul GESTIUNE DAUNE COMPLEXE S.R.L., împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.