1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. AROMATIQUE FOOD S.R.L.

AROMATIQUE FOOD S.R.L.

Bucureşti Sectorul 2, Şos. COLENTINA, Nr. 23A, Bloc IRTA 1A, Etaj 5, Apartament 23

Agent vanzari - Ing. Tehnolog in Industria Carnii

expirat: 16.03.2024
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)
Atribuțiile:
  • Identificarea si prospectarea potentialilor clienti din industria carnii;
  • Prezentarea produselor si serviciilor noastre clientilor;
  • Crearea si intretinerea relatiilor cu clientii existenti;
  • Elaborarea ofertelor comerciale si negocierea contractelor de vanzare;
  • Monitorizarea pietei si identificarea oportunitatilor de vanzare
  • Realizarea de teste in productie
  • Urmarirea soldurilor la clienti pentru a se respecta termenul de plata
  • Colaborarea stransa cu echipa de vanzari si departamentul tehnic pentru a asigura satisfactia clientilor;
  • Realizarea rapoartelor periodice de vanzari si analiza rezultatelor
Afișați mai multe >>
1000 - 1400 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Manipulant marfa

București,
expirat: 15.09.2018
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Entry (0-2 ani), Executive (>10 ani)
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Preparator mixuri condimente

Jilava,
expirat: 25.10.2017
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Entry (0-2 ani)
Anunțuri Arhivate

Secretariat/Contabilitate

Jilava
expirat: 29.10.2016
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)
Anunțuri Arhivate

Contabil/a

Afumați
expirat: 03.10.2015
Executive (>10 ani)

Prelungirea Giurgiului, Jilava
Entry (0-2 ani)

Adăugați experiența dvs. în cadrul AROMATIQUE FOOD SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.