1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. DISTRIBUTION SERVICES MANAGEMENT S.R.L.

DISTRIBUTION SERVICES MANAGEMENT S.R.L.

Municipiul Cluj-Napoca, Str. FADRUSZ JANOS, Nr. 5-7, Etaj 4, Apartament 17

Marketing and Customer Succes Specialist

Alba Iulia
expirat: 24.02.2024
Entry (0-2 ani)
Atribuțiile:
  • Elaborarea și executarea unei strategii marketing si social media care să răspundă obiectivelor de business.
  • Proiectarea și implementarea campaniilor publicitare pe diverse canale sociale.
  • Crearea și gestionarea unui calendar editorial
  • Înțelegerea aprofundată  a algoritmilor specifici fiecărei platforme de social media.
  • Crearea de conținut original și atrăgător pentru diversele rețele sociale.
  • Oferirea de asistență și suport clienților, asigurând o experiență pozitivă și eficientă.
  • Monitorizarea performanței campaniilor și analiza datelor pentru a îmbunătăți continuu engagement-ul și impactul.
  • Dezvoltarea de conținut pentru prezentarea produselor pe platformele de e-commerce.
  • Publicarea lor pe site-urile companiei
Afișați mai multe >>
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Buyer&Logistics

Alba Iulia
expirat: 10.02.2023
Middle (2-5 ani)
  • Pregătirea comenzilor la furnizori

  • Pregatirea de forecast-uri bazate pe informatiile din anii anteriori

  • Responsabil cu importurile UE și NON UE

  • Identificarea celor mai avantajoase rute de transport

  • Realizarea formalităților vamale

  • Responsabil cu achiztionarea a peste 5000 de produse de la un portofoliu de furnizori alocați

  • Comunicarea cu furnizorii si partile interesate interne cu privire la starea comenzilor deschise

Anunțuri Arhivate

Online Marketing Specialist - Google Ads

Cluj-Napoca,
expirat: 06.10.2022

Adăugați experiența dvs. în cadrul DISTRIBUTION SERVICES MANAGEMENT SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.