1. Angajator
  2. Cluj-Napoca
  3. MATHIAS RESURSE S.R.L.

MATHIAS RESURSE S.R.L.

Municipiul Cluj-Napoca, Str. PROF.DR. GHEORGHE MARINESCU, Nr. 62

Inginer construcții civile

Cluj-Napoca
Valabil pana la: 18.05.2024
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Fără experiență, Entry (0-2 ani), Executive (>10 ani)
1500 - 2000 € net / luna

Asistent manager

Cluj-Napoca
expirat: 15.02.2024
Atribuțiile:
  • Asigurarea suportului administrativ și logistic pentru managerul principal;
  • Gestionarea corespondenței și a comunicărilor interne și externe;
  • Organizarea întâlnirilor și a călătoriilor de afaceri;
  • Monitorizarea și gestionarea documentelor și a bazelor de date;
  • Coordonarea și supervizarea activităților administrative ale echipei;
  • Asigurarea respectării politicilor și procedurilor companiei;
  • Participarea la întâlniri și ședințe de lucru și redactarea rapoartelor și a notelor de întrunire;
  • Colaborarea strânsă cu alte departamente pentru a asigura o comunicare eficientă și o coordonare adecvată a activităților
Afișați mai multe >>
720 - 795 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Consilier juridic

Cluj-Napoca
expirat: 11.02.2024
800 - 1000 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Assistent manager

Cluj-Napoca
expirat: 24.06.2023
1000 - 1200 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Contabil

Cluj-Napoca
expirat: 17.09.2021
Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani), Middle (2-5 ani)
  • verifica si prelucreaza zilnic documentele contabile (ex. facturi furnizori, chitante, extrase de cont, registru de casa, facturi clienti, ordine de plata);
  • intocmeste si verifica tuturor registrelor contabile relevante (ex. registrului jurnal, inventar, registrul de evidenta fiscala);
  • verifica corectitudinea si legalitatea intocmirii documentelor fiscale cu care lucreaza;
  • verifica lunar toate inregistrarile contabile, asigurandu-se de corecta componenta a tuturor soldurilor din balanta;
  • depune la timp formularele specifice in format electronic catre ANAF;
  • elaboreaza rapoarte interne catre persoanele relevante (ex. management);
  • (daca este relevant) coordoneaza si organizeaza activitatea departamentul financiar-contabil
Afișați mai multe >>
800 - 1200 € net / luna

Cluj-Napoca
expirat: 21.06.2021
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)
700 - 1000 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Asistent personal ( secretara )

Cluj-Napoca
expirat: 31.03.2020
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)
360 - 600 € net / luna

Adăugați experiența dvs. în cadrul MATHIAS RESURSE S.R.L., împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.