1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. PMA PRO CONSTRUCT S.R.L.

PMA PRO CONSTRUCT S.R.L.

Municipiul Timişoara, B-dul IULIU MANIU, Nr. 1, CAM. 1, Scara B, Apartament 28

Muncitor in constructii/ finisari

Timișoara
expirat: 02.11.2017
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)
Atribuțiile:
  • Sa pregateasca mortarul si mixurile,
  • Sa isi pregateasca ustensilele si materialele cu care lucreaza
  • Sa ajute zidarii si sa lucreze cu diferite masini si echipamente,
  • Finisari interioare si exterioare,
  • Imaginatie pentru decorari interioare,
  • Decorare cu diferite materiale, la cerinta clientului,
  • Montarea pardoselelor din lemn ( scandura, parchet, pe diferite materile),
  • Sa pastreze curatenia la locul de munca,
  • Alte sarcini communicate de seful de santier,
Anunțuri Arhivate

Muncitor in constructii

Timișoara
expirat: 24.02.2017
Entry (0-2 ani)
  • Sa dezlipeasca asfaltul, pavajul, pardoseala si alte suprafete facute din diferitemateriale,
  • Sa dezasambleze structure de rezistenta  si alte lucrari de demolare,
  • Sa ajute zidarii sis a lucreze cu diferite masini si echipamente,
  • Sa toarne fundatii, trotuare, sape, pavaje, acoperisuri, etc,
  • Sa scoata, sa intinda, sa sigileze tevi, valve, etc

Adăugați experiența dvs. în cadrul PMA PRO CONSTRUCT SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.