1. Angajator
  2. Galaţi
  3. GIFT AREA ENGRAVE S.R.L.

GIFT AREA ENGRAVE S.R.L.

Municipiul Galaţi, Str. OLTULUI, Nr. 5, Bloc F10, Scara 2, Etaj 5, Apartament 38F

Operator PC pentru magazin online

Galați
expirat: 11.11.2020
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)
Atribuțiile:
  • Operarea comenzilor primite prin intermediul platformei Facebook si in platforma de comert electronic a companiei;
  • Intocmirea facturilor si documentelor de transport;
  • Pastrarea legaturii pe email cu curierii, in cazul in care apar probleme/ plangeri din partea clientilor;
  • Ambalarea produselor propriu zise comercializate (plicuri);
Afișați mai multe >>
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Operator preluare comenzi magazin online

Galați
  • Preluarea comenzilor primite prin intermediul platformei Facebook si in platforma de comert electronic a companiei;

Adăugați experiența dvs. în cadrul GIFT AREA ENGRAVE S.R.L., împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.