1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. GRAMPET SA BUCURESTI SUCURSALA BUCURESTI LOGISTICS

GRAMPET SA BUCURESTI SUCURSALA BUCURESTI LOGISTICS

Bucureşti Sectorul 2, Str. FABRICA DE GLUCOZĂ, Nr. 11A, CAMERA S016

Communication Specialist

București
expirat: 19.10.2023
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Fără experiență, Entry (0-2 ani), Executive (>10 ani)
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Economist

București
expirat: 15.10.2023
Atribuțiile:
  • Verifica si inregistreaza in contabilitate documentele primite de la partenerii comerciali in conformitate cu legislatia in vigoare;
  • Raspunde de soldul conturilor pentru furnizorii interni, externi si soldul conturilor în care sunt evidenţiate contractele de leasing;
  • Verifica si inregistreaza in contabilitate documentele justificative pentru vanzarile interne de servicii;
  • Este responsabil pentru corectitudinea inregistrarilor in contabilitate si pentru predarea/preluarea documentelor contabile;
  • Verifica inregistrarile din evidenta primara (gestiunea de produse) cu cele din contabilitatea financiara, propunand masuri de reglare;
  • Verifica intocmirea jurnalelor de TVA din punct de vedere al existentei si corectitudinii tuturor inregistrarilor;
  • Este responsabil de intocmirea si transmiterea electronica a declaratiilor, balantei si bilantului anual;
  • Colaboreaza la intocmirea situatiilor financiare si contabile la nivel de societate;
  • Este responsabil de realizarea diverselor rapoarte si centralizatoare specifice postului sau solicitate de catre superiorul ierarhic.
  • Efectueaza punctaje cu departamentele tehnice interne si inregistreaza punerile in functiune a mijloacelor fixe si iesirile prin vanzari/casari;
  • Inregistreaza amortizarea lunara a mijloacelor fixe cu verificarea Registrului Mijloacelor fixe in corespondenta cu balanta contabila de verificare (valoare de inventar totala, amortizare cumulata totala, valoare ramasa de amortizat);
    Anunțuri Arhivate

    Senior Server Administrator

    București
    expirat: 31.10.2018
    Senior (5-10 ani)
    600 - 780 € net / luna

    București
    expirat: 07.07.2017

    Adăugați experiența dvs. în cadrul GRAMPET SA BUCURESTI SUCURSALA BUCURESTI LOGISTICS, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.