1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. CIUPERCĂ FLORENTINA-CAMELIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CIUPERCĂ FLORENTINA-CAMELIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

Bucureşti Sectorul 6, Str. NICOLAE ONCESCU, Nr. 4, Bloc 100, Scara 1, Etaj 2, Apartament 13

RESPONSABIL ACHIZITII-GESTIUNE

București
expirat: 03.10.2017
Middle (2-5 ani)
Atribuțiile:
  • Efectueaza comenzi de marfa catre furnizori tinand cont de programul de aprovizionare, specificul produselor, sezonalitate si activitatile cu caracter promotional;
  • Intretine corespondenta comerciala cu punctele de lucru si asigura suport acolo unde este nevoie
  • Analizeaza ofertele disponibile pe piata de produse, astfel incat sa obtina cea mai buna solutie din punct de vedere al raportului calitate/pret;
  • Dezvolta portofoliul de furnizori prin identificarea si selectarea de noi parteneri;
  • Se asigura de desfasurarea in bune conditii a contractelor cu furnizorii si rezolvarea eventualelor probleme care apar;
  • Propune si/sau stabileste merchandisingul pentru magazinele companiei;
  • Intocmeste diverselor rapoarte catre furnizori/magazine/management;
  • Urmareste periodic  stocuril de marfa si ia deciziile care se impun;
  • Corespondeaza cu furnizorii pentru stabilirea calendarului livrarilor si a prioritatilor la livrare, promotii, listare produse noi
  • Realizeaza rapoarte periodice: analiza de cumparari, stoc, vanzari, marja, expirate-expirabile, durata de rotatie stocuri;
  • Realizeaza inventarierea periodica pe teren a stocurilor si/sau prin sondaj

Adăugați experiența dvs. în cadrul CIUPERCĂ FLORENTINA-CAMELIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.