1. Angajator
  2. Şelimbăr
  3. RHENANIA IMMO S.R.L.

RHENANIA IMMO S.R.L.

Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Aleea MONUMENTULUI, Nr. 1

Specialist vânzări și dezvoltare imobiliară

1 Aleea Monument, Șelimbăr
expirat: 10.06.2023
Middle (2-5 ani), Fără experiență, Entry (0-2 ani)
Atribuțiile:
  • Te vei întâlni cu potențialii clienți și le vei prezenta oferta companiei.

  • Îi vei ghida pe clienți prin întreg procesul de achiziție, inclusiv întocmirea formalităților juridice și administrative necesare.

  • Vei gestiona comunicarea cu clienții, din faza rezervării unei locuințe până la semnarea contractului și livrarea apartamentului.

  • Îi vei consilia pe clienți în legătură cu posibilitățile de finanțare a locuinței și procedurile aferente.

  • Vei administra prezența companiei în mediul online și pe rețele sociale, menținând o comunicare continuă cu clienții și publicul prin intermediul acestora.

  • Vei crea materiale de prezentare și publicitare.

  • Vei întocmi documentele juridice care stau la baza tranzacțiilor, în colaborare cu avocatul companiei.

  • Vei întocmi împreuna cu echipa de management strategiile de marketing și advertising ale companiei.

  • Vei urmări cu atenție piața imobiliara, și vei face regulat propuneri pentru adaptarea strategiei companiei la evoluțiile din piața.

  • Vei obține feedback de la clienți, îl vei analiza și sintetiza, și vei propune modalități de îmbunătățire a ofertei și proceselor companiei pentru a satisface cât mai bine nevoile și dorințele clienților.

  • Vei folosi cunoștințele dobândite din interacțiunea cu clienții și studiul pieței pentru a participa la luarea deciziilor de investiții, la planificarea viitoarelor proiecte imobiliare, și mai ales la întocmirea strategiei de marketing și publicitate pentru acestea.

Afișați mai multe >>
900 - 1500 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Analist departament tehnic

Hunedoara,
expirat: 02.05.2018
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)
840 - 1320 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Verkäuferin

expirat: 02.04.2012

Adăugați experiența dvs. în cadrul RHENANIA IMMO SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.