1. Angajator
  2. Dobroeşti
  3. GRANDE DINAMIC S.R.L.

GRANDE DINAMIC S.R.L.

Sat Dobroeşti, Comuna Dobroeşti, Aleea GRĂDINII, Nr. 2, camera nr.1

Lucrator comercial

București
expirat: 25.10.2019
Atribuțiile:
  • administrarea magazinului
  • vanzarea produselor companiei parcurgand toti pasii de vanzare, de la identificarea nevoilor clientului si consilierea in alegerea produsului potrivit pana la incasarea contravalorii produselor achizitionate si operarea acestora in sistemul de contabilitate
  • mentinerea relatiei cu clientii existent si furnizarea catre acestia a suportului post vanzare
  • atragerea de noi clienti
Afișați mai multe >>
Salariu confidențial

Adăugați experiența dvs. în cadrul GRANDE DINAMIC S.R.L., împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.