1. Angajator
  2. Pantelimon
  3. TEGADO INVESTMENT S.R.L.

TEGADO INVESTMENT S.R.L.

Oraş Pantelimon, Str. GRĂDINARILOR, Nr. 1D

Operator facturare

București,
expirat: 20.10.2023
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)
Atribuțiile:
  • Generarea facturilor și a altor documente financiare în conformitate cu procedurile și politicile noastre interne;
  • Verificarea și corectarea erorilor în facturi;
  • Înregistrarea și actualizarea informațiilor financiare în sistemul nostru intern;
  • Comunicarea cu clienții și departamentele interne pentru a clarifica orice discrepanțe sau probleme legate de facturare;
  • Asigurarea respectării termenelor limită și a standardelor de calitate în ceea ce privește procesul de facturare;
  • Colaborarea strânsă cu echipa noastră financiară pentru a asigura o flux de lucru eficient și precis
Afișați mai multe >>
500 - 600 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Reprezentant zonal vanzari

București
expirat: 10.05.2018
Middle (2-5 ani)
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Ajutor Gestionar

Bulevardul Biruinței, Pantelimon
expirat: 01.10.2015
Anunțuri Arhivate

Gestionar Depozit

expirat: 28.03.2012
Senior (5-10 ani)
Anunțuri Arhivate

vanzatoare magazin alimentar

expirat: 02.03.2012

Adăugați experiența dvs. în cadrul TEGADO INVESTMENT SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.