1. Angajator
  2. Bacău
  3. ALL OMNIAPET S.R.L.

ALL OMNIAPET S.R.L.

Municipiul Bacău, Str. COSTACHE NEGRI, Nr. 1, Bloc 1, Scara A, Etaj 2, Apartament 11

Sofer transport international

Bacău,
expirat: 21.06.2018
Middle (2-5 ani)
Atribuțiile:
  • Urmarirea indicatiilor de traseu, ruta;

  • Respectarea timpilor de conducere;

  • Preluarea cateilor in masina si predarea lor din masina impreuna cu echipa (la destinatie)

  • Reprezentarea companiei in fata clientilor;

  • Prelucrarea actelor care insotesc cateii conform procedurii de lucru impreuna cu echipa;

  • Curatenie in custile cateilor si pisicilor conform procedurii de lucru impreuna cu echipa;

  • Mentinerea curateniei atat in timpul transportului cat si dupa transport impreuna cu echipa;

  • Respectarea cu strictete a legislatiei in vigoare, referitoare la circulatia autovehiculelor pe drumurile nationale si internationale ;

Afișați mai multe >>
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Doggie Nanny transport extern.

Bacău
expirat: 17.06.2018
  • Preluarea cateilor in masina si predarea lor din masina (la destinatie);

  • Prelucrarea actelor care insotesc cateii conform procedura de lucru;

  • Curatenie in custile cateilor si pisicilor conform procedura de lucru;

  • Hranirea si adaparea cainilor si pisicilor conform procedura de lucru;

  • Vei fi responsabil/a pentru coordonarea echipei de transport extern.

Anunțuri Arhivate

Transport Manager

Bacău,
expirat: 26.05.2018
240 - 360 € net / luna

Adăugați experiența dvs. în cadrul ALL OMNIAPET SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.