1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. RDI GRAIN SYSTEMS S.R.L.

RDI GRAIN SYSTEMS S.R.L.

Bucureşti Sectorul 3, Str. BURNIŢEI, Nr. 24, BIROUL A 151, Etaj 1

Inginer Proiectant Mecanic

Brașov
expirat: 29.04.2023
Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)
930 - 1025 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Lacatus mecanic (montator)

Brăila,
expirat: 08.07.2022
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)
Atribuțiile:
  • Realizează montaj subansamble conform manualelor și desenelor tehnic;
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Assistant Manager

Brașov
expirat: 31.03.2022
Fara experienta, Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)
  • Gestionarea portofoliului de clienți, sub îndrumarea managerului
  • Elaboreaza si redacteaza documente si situatii cerute de manager
  • Introduce si transmite solicitari in aplicatia interna ;
  • Asigura suportul administrativ pentru toate departamentele firmei;
  • Urmarire deadline-uri si monitorizare mailbox
  • Organizare calatorii (cazari, mese echipa, etc.)
  • Coordonare achizitii, programari, facturare si plati

Brăila,
expirat: 29.04.2021
550 - 580 € net / luna

Adăugați experiența dvs. în cadrul RDI GRAIN SYSTEMS SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.