1. Angajator
  2. Bacău
  3. PROTECT CONSULTING S.R.L.

PROTECT CONSULTING S.R.L.

Municipiul Bacău, Str. VASILE ALECSANDRI, Nr. 39, Etaj P

specialist securitate si sanatate in munca

39 Strada Vasile Alecsandri, Bacău
expirat: 24.03.2024
Middle (2-5 ani), Fără experiență, Entry (0-2 ani)
Atribuțiile:
  • Elaborarea și implementarea politicilor și procedurilor de securitate și sănătate în muncă conform legislației în vigoare;
  • Organizarea de instruiri și sesiuni de conștientizare pentru angajați;
  • Colaborarea cu autoritățile competente și asigurarea conformității cu normele legale;
  • Investigarea incidentelor și elaborarea rapoartelor aferente
Afișați mai multe >>
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Asistent manager

expirat: 10.11.2023
Fără experiență, Entry (0-2 ani)
  • Asigurarea suportului administrativ pentru managerul nostru, inclusiv gestionarea corespondenței, programarea întâlnirilor și organizarea călătoriilor de afaceri
  • Monitorizarea și gestionarea eficientă a documentelor și a bazelor de date
  • Coordonarea și supervizarea activităților echipei administrative
  • Asigurarea respectării politicilor și procedurilor noastre interne
  • Participarea la întâlniri și ședințe de lucru, luând notițe și pregătind rapoarte și prezentări
  • Colaborarea strânsă cu departamentele interne pentru a asigura fluxul eficient al informațiilor și comunicarea adecvată
  • Identificarea și implementarea de îmbunătățiri ale proceselor și procedurilor administrative
Afișați mai multe >>
500 - 700 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Specialist Marketing

expirat: 15.04.2023

expirat: 25.02.2021
Fara experienta, Entry (0-2 ani)
Anunțuri Arhivate

Specialist SSM, Cadru tehnic PSI, Operator RSVTI

expirat: 22.02.2011
Senior (5-10 ani)

Adăugați experiența dvs. în cadrul PROTECT CONSULTING SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.