1. Angajator
  2. Arad
  3. EMOL TRAVEL AND TOURS S.R.L.

EMOL TRAVEL AND TOURS S.R.L.

Municipiul Arad, Str. Mihai Eminescu, Nr. 1, Apartament 2

Senior travel consultant

Arad
expirat: 05.06.2021
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)
Atribuțiile:
  • preluarea solicitarilor clientilor si realizarea unor oferte personalizate pentru acestia;
  • realizarea rezervarilor si urmarirea intregului proces aferent (confirmarea rezervarii, intocmirea facturii, urmarire termene de rezervare etc.);
  • comunicarea permanenta cu clientul in scopul unui colaborari cat mai bune, intelegerea nevoilor, cerintelor specifice si oferirii de solutii personalizate; emiterea documentelor de plata si a contractului cu turistii;
Afișați mai multe >>
Salariu confidențial

Adăugați experiența dvs. în cadrul EMOL TRAVEL AND TOURS SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.