1. Angajator
  2. Cluj-Napoca
  3. BUSINESS CONCEPT S.R.L.

BUSINESS CONCEPT S.R.L.

Municipiul Cluj-Napoca, Str. CLOŞCA, Nr. 7, Scara 1, Etaj 3, Apartament 22

Analist financiar

Cluj-Napoca
expirat: 06.05.2021
Senior (5-10 ani)
Atribuțiile:
  • Coordonarea activitatii financiare a firmei
  • Informarea permanenta cu privire la modificarea legislatiei in domeniul financiar-contabil si fiscalitatii si luarea masurilor necesare pentru respectarea acestora
  • Pune la dispoziţie documentaţiile pentru auditare şi pentru întocmirea dosarelor de evaluare
  • Realizarea propunerilor referitoare la politicile si procedurile referitoare la bugete si implementarea acestora;
  • Realizarea si implementarea procedurilor de urmarire si analiza a cash-flow-ului, urmarirea rapoartelor de cash-flow
  • Organizarea si supervizarea controlului financiar asupra gestionarii resurselor financiare
  • Verificarea eligibilitatii financiare a solicitantilor in conformitate cu criteriile de eligibilitate si grilele de evaluare tehnico-finaciara prevazute in ghidul solicitantului
  • Intocmirea bugetelor in conformitate cu normele de eligibilitate ale cheltuielilor
  • Responsabil financiar in cadrul echipei de implementare pentru proiecte cu finantare nerambursabila
  • Intocmirea analizelor cost beneficiu, a proiectiilor financiare pentru obtinerea de finantari nerambursabile
Afișați mai multe >>
Salariu confidențial

Adăugați experiența dvs. în cadrul BUSINESS CONCEPT SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.