1. Angajator
  2. Ploieşti
  3. MARYO EFRIMANA S.R.L.

MARYO EFRIMANA S.R.L.

Municipiul Ploieşti, Str. SATURN, Nr. 5

Contabil

Ploiești
expirat: 02.03.2020
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Manager Hotel

Ploiești
Atribuțiile:
  • să elaborezi strategii de dezvoltare a serviciilor pe care le oferă hotelul;
  • să promovezi imaginea hotelului prin organizarea și coordonarea unor activități de marketing și publicitate;
  • să te asiguri că serviciile hoteliere sunt bine promovate;
  • să construiești și să dezvolți relațiile cu agențiile de turism;
  • să te ocupi de planificarea, organizarea, coordonarea și controlul tuturor activităților din unitatea pe care o conduci;
  • să te asiguri în permanență că personalul din subordinea ta respectă cele mai bune standarde de calitate;
  • să supervizezi modul în care se realizează fidelizarea clienților;
  • să te asiguri că orice reclamație venită din partea clienților este soluționată rapid și eficient;
  • să te asiguri că furnizorii produselor și serviciilor de care este nevoie în unitatea hotelieră pe care o conduci corespund standardelor de calitate pe care tu le impui;
  • să stabilești o relație eficientă cu furnizorii pentru rezolvarea rapidă a oricărei probleme care poate să apară;
  • să ai în permanență în vedere că prospectarea pieței este crucială: serviciile tale trebuie să fie cele mai bune, iar pentru aceasta trebuie să fii la curent cu ultimele noutăți și să adaptezi propriile servicii și produse cerințelor clienților;
  • să asiguri un flux operațional eficient la nivelul activităților care se desfășoară în unitatea pe care o conduci

Adăugați experiența dvs. în cadrul MARYO EFRIMANA S.R.L., împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.