1. Angajator
  2. Constanţa
  3. GSP OFFSHORE B.V. ROTTERDAM SUCURSALA CONSTANTA

GSP OFFSHORE B.V. ROTTERDAM SUCURSALA CONSTANTA

Municipiul Constanţa, Str. TRAIAN, Nr. 51

Consultant IT

Constanța
expirat: 02.08.2019
Middle (2-5 ani)
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Angajam economist

Constanța
expirat: 01.07.2019
Anunțuri Arhivate

Resurse Umane

Constanța
expirat: 15.02.2018
Atribuțiile:
  • Intocmire Organigrame la nivel de Grup si alinierea acestora in concordanta cu procedurile interne;
  • Actualizare organigrame nominale in functie de fluctuatia de personal;
  • Gestionare, actualizare si intretinere la zi a organigramelor existente, atat formele draft, cat si formele aprobate;
  • Gestionarea proceselor HR legate de Organization Management si editarea organigrame - asigurarea ca se respecta procedura de intocmire a organigramelor in cadrul grupului (transmiterea referatului de modificare, fise de post, etc);
  • Oferirea de suport si urmarirea celorlalte departamente la momentul stabilirii alocarii de personal pe anumite pozitii sau infiintarea de noi posturi si introducerea acestora in organgigramele aferente;
  • Responsabila de solicitarea si transmiterea fiselor de post pentru noile pozitii si acordarea de suport pentru actualizarea fiselor de post (updatarea documentelor pe server, alinierea acestora si solicitarea documentatiei necesare pentru intocmirea fiselor de post in cazul aparitiei pozitiilor noi);
  • Responsabil de urmarirea fluxului documentelor in toate proiectele implicate;
  • Stabilirea direcției strategice de dezvoltare a organizației și asigurarea implementării inițiativelor de dezvoltare organizațională și a altor inițiative de afaceri așa cum au fost cerute în cadrul departamentului de Corporate HR;
  • Colaborarea directă cu toate departamente pentru a proiecta, dezvolta și implementa programe de dezvoltare a conducerii corporative și de învățare, planificarea succesiunii și alte procese de capital uman identificate de echipa de lider HR;
  • Consultarea și coaching-ul membrilor echipei de HR din grupul GSP și managerii de afaceri în pregătirea, implementarea și revizuirea procedurilor de resurse umane;
  • Colaborarea îndeaproape cu liderii seniori și cu unitățile de afaceri / Managerii de departamente pentru a dezvolta o serie de abilități și experiențe de conducere exemplară, care să permită promovarea candidaților în poziții de lider cheie;
  • Identificarea, dezvoltarea și implementarea programelor de pregătire a candidaților succesori precum: formarea formală, rotația locurilor de muncă și programele individuale de coaching pe dezvoltare
Anunțuri Arhivate

Senior recruiter

Constanța
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adăugați experiența dvs. în cadrul GSP OFFSHORE B.V. ROTTERDAM SUCURSALA CONSTANTA, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.