1. Angajator
  2. Drajna Nouă
  3. NIRONA UNION EUROPE S.R.L.

NIRONA UNION EUROPE S.R.L.

Sat Drajna Nouă, Comuna Dragalina, INTERSECȚIA DN3 A CU DN 21

Responsabil mecanizare si parc auto

Strada Colonel Iosif Albu, București
expirat: 06.12.2023
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)
Atribuțiile:
  • Coordoneaza activitatea de intretinere, reparatii si exploatare a tuturor utilajelor, echipamentelor din dotarea companiei;
     Asigura interfetele externe si interne, cu furnizorii la nivelul sau de activitate;
  • Intocmeste si urmareste respectarea planului de revizii-reparatii;
  • Realizeaza documentatiile necesare realizarii inmatricularii, verificarii tehnice periodice, asigurarile obligatorii si Casco;
  • Realizeaza documentatiile necesare obtinerii licentelor de transport si executie;
  • Propune si participa la dezvoltarea si implementarea unor proceduri si practici specifice in scopul optimizarii costurilor, urmarind incadrarea in politicile strategice ale companiei;
  • Organizeaza, indruma si sprijina intreaga activitate de verificare si reparatii;
    Analizeaza necesarul cu stocurile de piese in vederea aprovizionarii cu piese de schimb;
  • Stabileste masuri ce trebuie luate in caz de avarie;
  • Intocmeste rapoartele cerute de coordonatorul ierarhic;
  • Asigura stabilirea si aducerea la cunostinta a fiecarui subordonat a atributiilor si raspunderilor ce ii revin la locul de munca;
  • Urmareste utilizarea eficienta a utilajelor, materialelor si consumabilelor, sporirea gradului de valorificare a acestora, ia masuri pentru evitarea risipei de orice fel, inlaturarea neglijentei si nepasarii, pastrarii si gospodaririi bunurilor din cadrul societatii;
  •  Verifica modul de instruire a personalului tehnic care deserveste masinile si utilajele privind corecta utilizare a acestora si modul in care personalul exploateaza utilajul;
  • Indeplineste orice activitati si atributii specifice compartimenului de care raspunde, rezultate din dispozitii ale conducerii societatii
Afișați mai multe >>
1200 - 1300 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Responsabil obtinere avize si autorizatii

Entry (0-2 ani)
805 - 890 € net / luna

București
expirat: 03.11.2023
367 - 723 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Inginer ofertare

București
expirat: 25.02.2021
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)
800 - 1100 € net / luna

Adăugați experiența dvs. în cadrul NIRONA UNION EUROPE SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.