1. Angajator
  2. Palota
  3. MADRUGADA ALUMINIU S.R.L.

MADRUGADA ALUMINIU S.R.L.

Sat Palota, Comuna Sîntandrei, Str. CÂMPULUI, Nr. 1

SPECIALIST ACHIZITII

Palota
expirat: 20.01.2024
Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)
Atribuțiile:
  • Monitorizeaza si asigura stocurile de produse;
  • Verifica modalitatea in care se desfasoara activitatea comerciala pe baza contractelor incheiate cu furnizorii;
  • Întocmeste şi lanseaza catre furnizori comenzile in timp util si urmareste derularea acestora;
  • Mentine si dezvolta legatura cu furnizorii (corespondenta, rezolvare probleme operative);
  • Transmite catre furnizori informatiile necesare intocmirii tuturor documentelor de aprovizionare;
  • Asigura suport in derularea relatiei de colaborare cu furnizorii;
  • Asigura in cadrul firmei fluxul de documente şi informaţii referitoare la aprovizionare;
  • Organizeaza şi menţine evidenţa comenzilor de aprovizionare atât pe suport hârtie cât şi electronic
Afișați mai multe >>
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

REPREZENTANT APROVIZIONARE/ACHIZITII

Palota
expirat: 10.05.2019
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)
  • Realizarea planului zilnic de achizitii si aprovizionarea cu materii prime
  • Menţinerea comunicării cu furnizorii şi soluţionarea problemelor ce se ivesc
  • Supervizarea derularii si finalizarii comenzilor
  • Cautarea de noi furnizori
Afișați mai multe >>
520 - 625 € net / luna

Adăugați experiența dvs. în cadrul MADRUGADA ALUMINIU SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.