1. Angajator
  2. Gherla
  3. ALL SHAPES S.R.L.

ALL SHAPES S.R.L.

Municipiul Gherla, Aleea BRAZILOR, Nr. 5, Scara 1, Apartament 11

Reprezentant vanzari - proiecte, zona Transilvania

Târgu Mureș,
expirat: 15.02.2024
Middle (2-5 ani)
Atribuțiile:
  • Identificarea și prospectarea activă a clienților potențiali în zona Transilvania pentru a dezvolta o rețea solidă de clienți;
  • Promovarea și vânzarea produselor și serviciilor noastre în domeniul proiectelor;
  • Elaborarea și prezentarea ofertelor personalizate în funcție de nevoile și cerințele clienților;
  • Întocmirea și negocierea contractelor de vânzare, asigurându-vă că toate detaliile sunt clar definite și respectate;
  • Monitorizarea pieței și a concurenței pentru a identifica oportunități de creștere și a dezvolta strategii de vânzare eficiente;
  • Menținerea relațiilor cu clienții existenți și dezvoltarea de parteneriate pe termen lung;
Afișați mai multe >>
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Reprezentant vanzari zona Transilvania/Moldova

expirat: 20.07.2023
Anunțuri Arhivate

Reprezentant vanzari zona Moldova

Iași,
expirat: 10.11.2022
670 - 740 € net / luna

Adăugați experiența dvs. în cadrul ALL SHAPES S.R.L., împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.