1. Angajator
  2. Buftea
  3. EUROPEAN LOGISTICS S.R.L.

EUROPEAN LOGISTICS S.R.L.

Sat Bascov, Comuna Bascov, Str. SERELOR, Nr. 23

Planificator în domeniul transporturilor

Strada Serelor, Bascov,
expirat: 29.07.2023
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)
Atribuțiile:
  • Planificarea și programarea transporturilor în funcție de cerințele clienților și resursele disponibile;
  • Monitorizarea și actualizarea sistemelor de urmărire a transportului pentru a asigura o vizibilitate completă a livrărilor;
  • Coordonarea cu departamentul comercial pentru a asigura incarcarea si  efectuarea transporturilor conform comenzilor si cerintelor clientilor
  • Lucrul cu bursele de transport pentru a putea completa la nevoie nivelul optim de incarcare al camioanelor sau chiar incarcarea completa a acestora
  • Asigurarea respectării reglementărilor și a standardelor de siguranță în transporturi;
  • Identificarea și implementarea de îmbunătățiri în procesul de planificare și gestionare a transporturilor;
Afișați mai multe >>
800 - 1000 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Controlor financiar

Strada Serelor, Bascov
expirat: 08.07.2023
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Fără experiență, Entry (0-2 ani), Executive (>10 ani)
  • Oversee all financial activities of the company, including budgeting, forecasting, and financial reporting
  • Lead the insourcing of the accountancy department
  • Ensure compliance with accounting regulations and company policies
  • Understand the main divers of the business and its impact on the monthly results
  • Assist on the annual financial auditing of the company
  • Help in designing work flows to improve the efficiency and accuracy of the administration department
  • Ensure compliance with accounting principles and standards
  • Provide financial guidance to senior management
Afișați mai multe >>
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Dispecer transport international

Pitești
expirat: 17.07.2016
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Pitești
Anunțuri Arhivate

Angajam dispecer transport marfa

Pitești
expirat: 31.03.2016
Anunțuri Arhivate

Dispecer Transport

expirat: 29.04.2015
Entry (0-2 ani)

Adăugați experiența dvs. în cadrul EUROPEAN LOGISTICS SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.