1. Angajator
  2. Iaşi
  3. GIROS SERVICE COMPANY S.R.L.

GIROS SERVICE COMPANY S.R.L.

Municipiul Iaşi, Stradela IPSILANTE, Nr. 2, Etaj 2, Apartament biroul 2

Inginer service IT

Stradela Alexandru Ipsilanti Vodă, Iași
expirat: 15.07.2022
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Responsabil logistica

expirat: 02.02.2020
Middle (2-5 ani)
Anunțuri Arhivate

Secretara

2 Stradela Alexandru Ipsilanti Vodă, Iași
expirat: 23.06.2018
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)
Atribuțiile:
  • întocmeşte corespondenţa firmei ;
  • efectuează traduceri ale corespondenţei şi traduceri ale documentaţiilor tehnice cu aprobarea directorului general;
  • asigură activitatea de primire, înregistrare, repartizare şi predare a corespondenţei;
  • asigură păstratrea registrului general de intrări/ieşiri al organizaţiei şi înregistrarea documentelor în acest registru;
  • răspunde la telefon şi înregistrează în registrele corespunzătoare cerinţele şi reclamaţiile clienţilor;
  • primeşte şi trimite faxurile/emailurile de la/catre toate departamentele ;- asigură activitatea de informaţii generale pentru public ;
  • efectuează lucrări de tehnoredactare şi dactilografiere pentru activitatea directorului general şi comercial;
  • înregistrează şi îndosariază actele care intră şi ies din firmă
  • factureză produsele si serviciile care pleacă la clienţi;
  • asigură înregistrările în registrul de deplasări al firmei;
  • păstrează confidenţialitatea tuturor informaţiilor referitoare la organizaţie;
  • participă la cursurile şi şedinţele de instruire, organizate de firma;
  • se preocupă permanent de imbunătăţirea cunoştintelor profesionale;
  • alte activităţi necesare pentru îndeplinirea responsabilităţilor specifice;

2 Strada Alexandru Ipsilanti Vodă, Iași
expirat: 31.03.2015

expirat: 02.02.2015
Anunțuri Arhivate

Key Account Manager

Strada Alexandru Ipsilanti Vodă, Iași,
expirat: 25.02.2010
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adăugați experiența dvs. în cadrul GIROS SERVICE COMPANY SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.