1. Angajator
  2. Floreşti
  3. CODETECH GLOBAL SOLUTIONS S.R.L.

CODETECH GLOBAL SOLUTIONS S.R.L.

Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Str. RĂZOARE, Nr. 160A, Scara 1, Apartament 11

Consultant fonduri europene nerambursabile

București,
expirat: 22.04.2021
Fara experienta, Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)
Atribuțiile:
  • Evalueaza eligibilitatea potentialilor clienti;
  • Analiza in accesarea fondurilor nerambursabile:
  • Identifica oportunitatile de finantare;
  • Consiliaza clientii si partenerii/furnizorii acestora in vederea emiterii/obtinerii documentelor necesare intocmirii dosarelor de finantare/investitii;
  • Intocmeste documentatiile specifice precum: plan de afacere, cereri de finantare, analize cost beneficiu, alte documente
Afișați mai multe >>
400 - 500 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Call centers

Cluj-Napoca
expirat: 02.02.2020
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)
  • Research potential leads from business directories, web searches, or digital resources
  • Effectively promote and explain the company’s products to potentially clients, via phone, whatsapp or email
  • Contact potential customers through phone calls and emails
  • Determine customer needs and offer product or service solutions and support
  • Deliver customized, targeted sales strategies
  • Close sales and lead customer through the purchasing process
  • Meet all quotas for inside and outside sales
  • Maintain a record of calls through our computerized system
  • Create and maintain a database of prospective clients
  • Demonstrate good judgment and leverages past experience to plan and accomplish goals
Afișați mai multe >>
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Investitii / Consultant Fonduri Europene

București
Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)
600 - 700 € net / luna

București

Adăugați experiența dvs. în cadrul CODETECH GLOBAL SOLUTIONS S.R.L., împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.