1. Angajator
  2. Olteniţa
  3. FIBERTECH CO S.R.L.

FIBERTECH CO S.R.L.

Municipiul Olteniţa, Str. ARGEŞULUI, Nr. 82, Bloc 32, Scara A, Etaj Parter, Apartament 3

Tehnician sisteme de securitate

Brașov,
expirat: 23.09.2021
Fara experienta, Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)
1000 - 2000 € net / luna
Anunțuri Arhivate

PR / Specialist Marketing / Hostess

Brașov,
Anunțuri Arhivate

Inginer Sisteme Securitate

Brașov,
Atribuțiile:
  • Coordonează, dar și realizează lucrări de montaj instalații electrice, în conformitate cu proiectul existent, prevederile contractuale și normativele în vigoare;
  • Optimizează soluția tehnică propusă în proiect;
  • Monitorizează derularea lucrărilor, cu accent pe calitate, încadrarea în termene și în bugetul de manoperă alocat;
  • Întocmește documentele de recepție, pe faze de execuție;
  • Participă la procesul de achiziție de echipamente și materiale pentru lucrări;
  • Coordonează și participă la operațiunile de mentenanță pentru sistemele instalate de firmă
  • Realizeaza proiecte tehnice pentru toate fazele: SF, CS, PT, DE, AsB;
  • Face vizite in obiectiv, in vederea intocmirii documentatiilor tehnice pentru sisteme curenti slabi;
Afișați mai multe >>
2000 - 3000 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Asistent manager

București
expirat: 20.04.2021
1000 - 1500 € net / luna

Adăugați experiența dvs. în cadrul FIBERTECH CO S.R.L., împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.