1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. ACTIV POINT S.R.L.

ACTIV POINT S.R.L.

Municipiul Suceava, Str. CERNĂUŢI, Nr. 123

Manager Marketing & E-Commerce

Suceava
expirat: 02.09.2020
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)
Atribuțiile:
  • Elaboreaza strategia si politicile de marketing ale firmei si asigura implementarea acestora
  • Stabilește obiectivele de marketing , prioritățile lunare aliniate la strategia anuală și noile oportunități prin consultare cu echipa de management
  • Realizează bugetarea anuală și repartizarea costurilor pe activități
  • Monitorizeaza permanent piata si concurenta in vederea actualizarii strategiei si politicilor de marketing ale firmei
  • Monitorizează, revizuiește , raportează performanta si rezultatele cu privire la toate activitățile de marketing
  • Dezvoltarea si promovarea continua a imaginii și identității firmei atât în mediul fizic local , on-line dar si prin evenimente cu participare
  • Administrează eficient relația cu furnizorii pentru a obtine bugete si sustineri sau actiuni de marketing
  • Mentinerea si implementarea identitatii grafice si de brand a companiei
  • Conduce si aplica campanii integrate de marketing digital de la concept la execuție. Urmareste evolutia campaniilor, bugetul alocat si optimizarea campaniilor
  • Crearea de site-uri, pagini web si magazine on line pentru companie
  • Administrarea si suportul site-urilor companiei, a canalelor social media (cu postari, comunicare si raspunsuri )
  • Asigura fotografiere ,modificare poze/date/informatii si actualizari permanente in toate directiile de responsabilitate
  • Colaborarea cu toate departamentele organizatiei pe activitatile specifice este esentiala si obligatorie
  • Raportarea activitatii si analizelor solicitate catre managementul companiei
Afișați mai multe >>
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Manager Financiar Contabilitate

Suceava
expirat: 27.08.2020
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adăugați experiența dvs. în cadrul ACTIV POINT S.R.L., împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.