1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. LUXURY INTERIORS CONSTRUCT S.R.L.

LUXURY INTERIORS CONSTRUCT S.R.L.

Bucureşti Sectorul 1, Str. CĂPÂLNA, Nr. 34, CAMERA 5, Bloc 16I, Scara 2, Etaj 1, Apartament 17

Project manager dezvoltări imobiliare

Strada Ermil Pangratti, București
expirat: 21.03.2021
Entry (0-2 ani)
Atribuțiile:
  • Intocmeste graficul de lucrări pentru proiectele dezvoltate de companie in corelatie cu bugetele alocate fecarei etape de construire si fiecarei unitati constructive
  • Monitorizeaza graficul de lucrari și bugetul, notifică și propune măsuri și soluții pentru respectarea obiectivelor stabilite prin graficul de lucrări și buget
  • Realizeaza bugetul de investitii in dezvoltare, in colaborarea cu celelalte departamente
  • Evaluează în mod curent stadiul fiecărei etape de construire, colaborează cu toate departamentele implicate și propunse soluții ori contribuie la rezolvarea problemelor din șantier
  • Colaborează cu toate departamentele implicate pentru întocmirea și monitorizarea dosarelor necesare obtinerii tuturor autorizatiilor și avizelor de construire
  • Colaborează cu ing cadastrist și cu constructorul pentru pregătirea planurilor cadastrale
Afișați mai multe >>
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Consilier juridic

  • Redacteaza toate contractele de vânzare bunuri imobile ale companiei
  • Mentine relatia curentă cu notariatul în scopul eliberarii tuturor documentelor necesare în procesele de vanzare ale imobilelor, de intocmire a documentatiei cadastrale si de obtinere a avizelor si autorizatiilor de construire
  • Analizeaza si evalueaza toate contractele existente si le adapteaza conform legislatiei comerciale si civile si intereselor companiei reprezentate
  • Redacteaza, analizeaza si aproba toate documentele furnizate de celelalte departamente si le ofera consultanta juridica
  • Actualizeaza permanent informatiile referitoare la noile modificari de legislatie si pune la dispozitie catre persoanele interesate din organizatie noile informatii si implicatii pentru activitatea acestora
  • Intocmeste dosarele necesare obtinerii tuturor autorizatiilor de construire, monitorizeaza procesele de eliberare a documentatiei, colaboreaza cu institutiile administrative, cu proiectantul general, project managerul si cu constructorul
Anunțuri Arhivate

Office Manager

  • Preluarea tuturor apelurilor și a corespondenței de business
  • Redactarea documentelor și a comunicării scrise în limba română cu diacritice
  • Întâmpinarea vizitatorilor
  • Întreținerea și administrarea biroului
  • Arhivarea digitală și arhivarea fizică a documentelor
  • Introducere date contabilitate primară în baza de date
  • Predarea lunară a pachetului de date către dpt. de contabilitate
  • Organizarea călătoriilor de business ale managementului
  • Suport pentru colegii din celelalte departamente
  • Coordonarea și organizarea activitățile generale ale biroului
Anunțuri Arhivate

Junior Account Manager

București
expirat: 24.02.2017
Middle (2-5 ani)

Adăugați experiența dvs. în cadrul LUXURY INTERIORS CONSTRUCT S.R.L., împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.