1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. GASOM DS S.R.L.

GASOM DS S.R.L.

Bucureşti Sectorul 3, Str. CÂMPIA LIBERTĂŢII, Nr. 37, PARTER, Bloc IC3, Scara 1, Apartament 3

TEHNICIAN APARATURA MEDICALA

București
expirat: 27.10.2023
Middle (2-5 ani)

București
expirat: 21.01.2023
Atribuțiile:
  • Executa activitatile de service si mentenanta (reparatii, revizii, calibrari, verificari tehnice de siguranta) pentru echipamentele din portofoliul companiei;
  • Executa activitatile de instalare, punere in functiune si instruire tehnica a personalului utilizator;
  • Inregistreaza informatiile aferente activitatilor desfasurate in documente relevante
  • Ofera suport tehnic telefonic pentru clienti (probleme de operare si servisare)
Afișați mai multe >>
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Reprezentant telesales

București
expirat: 02.02.2020
  • Desfasurarea activitatii de telemarketing prin initierea apelurilor telefonice catre profesionistii din domeniul stomatologic (medici stomatologi, manageri clinici dentare) si oferirea informatiilor despre produsele promovate de companie;
  • Indentificarea in cadrul apelului telefonic a nevoilor reale ale clientului si gasirea de solutii potrivite nevoilor acestuia si cerintelor companiei;
  • Identificarea oportunitatilor de vanzare, a persoanelor de decizie si a modului in care clientul ia decizia de achizitie;
  • Furnizarea informatiilor necesare/solicitate intr-un mod profesionist, implicarea activa si rezolvarea problemelor semnalate de client;
  • Telesales;
  • Inregistrarea corecta a informatiilor primite in urma conversatiilor telefonice si a parcursului actiunilor aferente clientului contactat;
  • Intocmirea rapoartelor privind activitatea desfasurata si discutiile initiate cu clientii;
  • Respectarea strategiei trasate de companie in promovarea produselor;
  • Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti;
  • Suport in activitatea de gestionare a comenzilor: inregistrarea, intocmirea si livrarea comenzilor;
  • Suport in activitatea de gestionare a stocului

Adăugați experiența dvs. în cadrul GASOM DS SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.