1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. ECIM TEMPORARY WORK S.R.L.

ECIM TEMPORARY WORK S.R.L.

Municipiul Bacău, Str. 9 MAI, Nr. 78, subsol

Customer care representative with Bulgarian

București,
expirat: 25.03.2018
Atribuțiile:
  • Answering or making calls to clients
  • Responding efficiently and accurately to callers and explaining possible solutions
  • Engaging in active listening with callers, confirming or clarifying information
  • Utilizing software, databases, scripts, and tools appropriately
  • Taking part in training and other learning opportunities to expand knowledge of company and position
Afișați mai multe >>
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Customer care representative with hungarian

București,
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adăugați experiența dvs. în cadrul ECIM TEMPORARY WORK S.R.L., împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.