1. Angajator
  2. Jucu de Mijloc
  3. CAP PET PLAST S.R.L.

CAP PET PLAST S.R.L.

Sat Jucu de Mijloc, Comuna Jucu, Str. PRINCIPALĂ, Nr. 24A

Sef de schimb productie

Jucu de Mijloc
expirat: 08.04.2023
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)
Atribuțiile:
  • planificati, organizati și coordonati schimbul;

  • instruiti și dezvoltati personalul din subordine în concordanță cu strategia de management a fabricii;

  • monitorizati și evaluati performanțele operatorilor din subordine și să implementeze acțiunile de dezvoltare ale acestora;

  • asigurati cantitățile de produs cerute pe culori, în timp și la calitatea impusă de standard;

  • facilitati comunicarea între echipa de management și operatorii din schimb sub aspectul strategiei, schimbărilor organizaționale, deciziilor operative, dar și al sugestiilor și solicitărilor venite din partea angajaților;

  • întocmiti rapoartele de producție;

  • încurajati munca în echipă și colaborarea între operatorii de pe schimb, între schimburi și cu departamentele cu care interacționează;

  • redactarea etichetelor pe calculator, cu codul fiecarui produs;

  • monitorizati activitățile de mentenanță autonomă desfășurate de personalul productiv sub aspectul implementării proiectelor, programării și urmăririi calendarului activităților de susținere;

  • gestionati neconformităţile produsului finit precum si cele mecanice;

  • analizati erorile umane produse pe fluxul de producție și să identifice acțiunile/proiectele de îmbunătățire menite să elimine cauzele producerii acestora.

Afișați mai multe >>
600 - 800 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Operator CNC / Inginer Programator

Cluj-Napoca,
expirat: 03.03.2022
800 - 1200 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Sculer matriter

expirat: 31.05.2020
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Sofer profesionist

expirat: 17.07.2018
360 - 660 € net / luna

expirat: 10.07.2018

Adăugați experiența dvs. în cadrul CAP PET PLAST SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.