1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. ADURO IMPEX S.R.L.

ADURO IMPEX S.R.L.

Bucureşti Sectorul 1, Str. WITING, Nr. 4

COST CONTROL ENGINEER/ ECONOMIST

Brașov
expirat: 28.02.2024
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

ASISTENT EXECUTIV/ASISTENT MANAGER

București
expirat: 03.02.2024
Atribuțiile:
  • Asigurarea suportului administrativ și organizatoric pentru managerul/executivul principal;
  • Gestionarea corespondenței, a apelurilor telefonice și a întâlnirilor;
  • Pregătirea și editarea documentelor, rapoartelor și prezentărilor;
  • Coordonarea și monitorizarea proiectelor și a termenelor limită;
  • Organizarea călătoriilor de afaceri și a evenimentelor;
  • Menținerea și actualizarea bazelor de date și a sistemelor de arhivare;
  • Asigurarea confidențialității și securității informațiilor sensibile;
  • Colaborarea strânsă cu echipa pentru a asigura o comunicare eficientă și o coordonare adecvată a activităților
Afișați mai multe >>
800 - 1000 € net / luna
Anunțuri Arhivate

MANAGER ACHIZITII/SPECIALIST ACHIZITII

București
expirat: 02.02.2024
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)
Anunțuri Arhivate

ARHITECT; INGINER CANALIZARE; INGINER REZISTENTA

București
expirat: 26.05.2017
Middle (2-5 ani)
Anunțuri Arhivate

inginer proiectant rezistenta - constructii civile

București
expirat: 15.04.2017

Adăugați experiența dvs. în cadrul ADURO IMPEX SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.