1. Angajator
  2. Pantelimon
  3. ONEDIA DISTRIBUTION S.R.L.

ONEDIA DISTRIBUTION S.R.L.

Loc. Pantelimon, Oraş Pantelimon, B-dul BIRUINTEI, Nr. 227

Angajăm agent de pază

Pantelimon
expirat: 25.10.2023
Entry (0-2 ani)
Atribuțiile:
  • Supravegherea și protejarea proprietății și a persoanelor din incinta acesteia;
  • Monitorizarea sistemelor de securitate și a echipamentelor;
  • Identificarea și raportarea oricăror activități suspecte sau potențiale amenințări;
  • Asigurarea respectării regulilor și procedurilor de securitate;
  • Colaborarea cu autoritățile în caz de urgențe sau incidente;
  • Menținerea unui registru precis al tuturor activităților și incidentelor
Afișați mai multe >>
450 - 550 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Angajăm Bucătar

Pantelimon
expirat: 01.10.2023
Middle (2-5 ani)
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

agent distributie - bucuresti

expirat: 25.02.2010
Senior (5-10 ani)

Adăugați experiența dvs. în cadrul ONEDIA DISTRIBUTION SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.