1. Angajator
  2. Pantelimon
  3. FDP PRO CONS S.R.L.

FDP PRO CONS S.R.L.

Oraş Pantelimon, Str. VULTURULUI, Nr. 12

Inginer structuri rezistenta (structural engineer)

Piața Alba Iulia, București
Valabil pana la: 12.05.2024
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Entry (0-2 ani), Executive (>10 ani)
Atribuțiile:
  • analizarea temelor de arhitectura / instalatii, predimensionarea si calcului structural iar apoi detalierea elementelor
  • analiza, calculul si dimensionarea structurilor de rezistenta in ansamblul lor si a elementelor structurale in detaliu;
  • conceperea schitelor si a planurilor schematice pe baza carora se vor elabora ulterior plansele de detaliu comunicarea cu clientii, pe probleme tehnice, reprezentarea companiei la discutii si intalniri tehnice impreuna cu seful de proiect
Afișați mai multe >>
1175 - 1295 € net / luna

expirat: 31.03.2022
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)
  • The analysis of the themes of architecture / installations, the predimensioning and the structural calculation and then the detailing of the elements
  • analysis, calculation and dimensioning of the resistance structures as a whole and of the structural elements in detail;
  • designing schematics and schematic plans on the basis of which the detailed plans will be elaborated later
  • communication with clients, on technical issues, company representation at discussions and technical meetings with the project manager
Afișați mai multe >>
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Inginer structuri rezistenta

București
expirat: 05.07.2020
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adăugați experiența dvs. în cadrul FDP PRO CONS SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.