1. Angajator
  2. Chiajna
  3. ASCENDUM MACHINERY S.R.L.

ASCENDUM MACHINERY S.R.L.

Sat Chiajna, Comuna Chiajna, Str. Turiştilor, Nr. 27, (provizoriu), cladirea C4

Tehnician / Mecanic Service

Chiajna
expirat: 09.03.2024
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)
Atribuțiile:
  • Implementează lucrările de service și reparații, cel mai adesea la locația clientului;
  • Identifică problemele de funcționare a utilajelor și efectuează reparațiile necesare;
  • Efectuează operațiuni de întreținere preventivă a echipamentelor la anumite intervale de timp;
  • Identifică necesitatea pieselor de schimb;
  • Efectuează reparații mecanice specifice, lucrări de întreținere, diagnosticare și testare computerizată a echipamentelor pentru construcții
Afișați mai multe >>
900 - 1500 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Manager utilaje rulate

București
expirat: 31.05.2020
Middle (2-5 ani)
  • Monitorizarea pieţei specifice in zona desemnata;
  • Vanzarea de echipamente rulate, accesorii utilaje si servicii in zona desemnata;
  • Gestionarea vanzarii de echipamente rulate prin licitatii publice;
  • Gestionarea cumpararii de utilaje rulate;
  • Analiza si inspectarea tehnica a utilajelor rulate in vederea achizitionarii;
  • Gestionarea utilajelor aflate in chirie;
  • Gestionarea relaţiei cu reprezentantii locali ai companiilor de leasing;
  • Gestionarea creanţelor in zona desemnata;
  • Raportare si respectare norme
Afișați mai multe >>
420 - 840 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Tehnician / Inginer Service Constanta si Buzau

Bulevardul Unirii, Buzău,
expirat: 18.10.2015
Anunțuri Arhivate

Tehnician/Inginer Service Constanta si Buzau

expirat: 16.09.2015

Adăugați experiența dvs. în cadrul ASCENDUM MACHINERY S.R.L., împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.