1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. THINK DEVELOPMENT & CONSULTANCY S.R.L.

THINK DEVELOPMENT & CONSULTANCY S.R.L.

Bucureşti Sectorul 2, Str. FABRICA DE GLUCOZĂ, Nr. 6-8, Bloc 12, Scara B, Etaj parter, Apartament 64

Consultant accesare fonduri europene

Strada Constantin Aricescu, București
expirat: 12.09.2022
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)
Atribuțiile:
  • Implementarea proiectelor POR/POCU/PNRR/POCA existente in portofoliul companiei;
  • Coordonarea activitatilor din cadrul proiectelor supervizand direct echipele tehnice, consultantii si alti colaboratori implicati, asigurand elaborarea documenteleor necesare implementarii acestora
  • Supervizarea bugetului si cash-flow-ului proiectului pentru contractele finale in conformitate cu propunerea inaintata, cu comentariile beneficiarului si cu activitatile prevazute a se desfasura in cadrul proiectului, asigurand resursele necesare bunei desfasurari a acestuia
  • Monitorizarea in timp a progresului atins fata de obiectivele propuse si redactarea rapoartelor lunare catre finantatori, parteneri si beneficiari cu respectarea datelor prevazute in contracte
  • Identificarea in SICAP / pe site-urile de profil ale autoritătilor publice a licitatiilor / lansarilor de proiectepotrivite profilului firmei, identificarea de posibili parteneri pentru incadrarea in conditiile de eligibilitate, coordonarea procesului de intocmirea a ofertelor, redactarea proiectelor / oferte tehnice;
  • Participarea la elaborarea de proiecte POCU / POR/ Oferte Tehnice în cadrul mai multor proceduri de achiziție publică / lansare de proiecte (identificare parteneri, contactare experti, verificare CV-uri si documente, sprijin in scriere de propuneri tehnice, sprijin in elaborare de bugete pentru ofertele depuse etc.);
  • Urmarirea desfasurarii perioadei de evaluare a ofertelor si intocmirea de raspunsuri la intrebarile de clarificari primite;
Afișați mai multe >>
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Senior consultant

expirat: 04.09.2022

Adăugați experiența dvs. în cadrul THINK DEVELOPMENT & CONSULTANCY SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.