1. Angajator
  2. Salonta
  3. TIMCO S.R.L.

TIMCO S.R.L.

Municipiul Salonta, Str. 1 DECEMBRIE, Nr. 3, camera 1

Area Sales Manager - Bucuresti, Ilfov

București
expirat: 31.07.2017
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)
Atribuțiile:
  • Cresterea volumului de vanzari;
  • Managementul relatiilor cu clientii, consiliaza clientii in scopul satisfacerii nevoilor acestora si atingerii obiectivelor contractuale;
  • Propunerea de solutii pentru optimizarea activitatii;
  • Permanenta actualizare a informatiilor despre piata si concurenta;
  • Definirea si implementarea planului de vanzari
  • Gestionarea si dezvoltarea portofoliului de clienti
  • Negocierea si urmarirea derularii contractelor
  • Elaborarea rapoartelor periodice privind situatia clientilor si a proiectelor in derulare
  • Respectarea politicii comerciale a companiei referitoare la limita de credit, modalitate de plata, discount-uri pentru categoriile de clienti;
  • Urmarirea incasarilor contravalorii produselor vandute si recuperarea amiabila a creantelor;
  • Colaborarea cu celelalte departamente pentru desfasurarea in bune conditii a activitatii;
  • Indeplinirea bugetelor si participarea la efectuarea acestora si a forecast-urilor;
  • Dezvoltarea retelei/ portofoliului de clienti
Anunțuri Arhivate

CUSTOMER SERVICE REPRESENTATIVE

Strada Codrului, Orăștie
expirat: 02.02.2016
Middle (2-5 ani)
Anunțuri Arhivate

Aqua Park Manager

expirat: 14.10.2015

Adăugați experiența dvs. în cadrul TIMCO SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.