1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. SAMAS BUSINESS SOLUTIONS S.R.L.

SAMAS BUSINESS SOLUTIONS S.R.L.

Bucureşti Sectorul 3, Str. FOIŞORULUI, Nr. 16, PARTER, Bloc F11C, Scara 3

Contabil/economist

București
expirat: 08.03.2019
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)
Atribuțiile:
  • colectarea documentelor de la client, verificarea si efectuarea contabilitatii primare,
  • introducerea documentelor justificative in baza de date si intocmirea de situatii contabile analitice,
  • participarea la controale din partea institutiilor de stat,
  • gestionarea relatiei cu clientii,
  • predarea lucrarilor contabile si informarea clientilor cu privire la rezultatele contabile,
  • informarea permanenta cu privire la modificarea legislatiei in domeniul contabilitatii si fiscalitatii si luarea masurilor necesare pentru respectarea acestora (inclusiv aducerea la cunostinta clientilor in timp util a informatiilor necesare acestora pentru respectarea legii),
  • intocmirea de raportari catre managementul clientului in functie de specificatiile acestuia,
  • lucrari de contabilitate financiara pana la nivel de bilant inclusive
  • intocmeste declaratiile contabile lunare si le depune/inregistreaza la institutiile statulu
  • intocmeste jurnale si situatiile financiare pana la nivel de balanta;
  • realizeaza situații, rapoarte si analize financiar-contabile în conformitate cu procedurile interne de lucru ale firmei
Afișați mai multe >>
450 - 600 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Receptionera Clinica Dentara Dr. Leahu

expirat: 29.06.2013
Entry (0-2 ani)

Adăugați experiența dvs. în cadrul SAMAS BUSINESS SOLUTIONS SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.