1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. KOGAION GIFTED EDUCATION S.R.L.

KOGAION GIFTED EDUCATION S.R.L.

Bucureşti Sectorul 3, Şos. MIHAI BRAVU, Nr. 227, GARSONIERA NR. 13, Bloc A5, Scara 1

Specialist comunicare

București
expirat: 17.05.2019
Middle (2-5 ani)
Atribuțiile:
  • Participa și se implica în dezvoltarea unei strategii de marketing, promovare si comunicare si contribuie la implementarea acesteia
  • Identifica oportunitățile de comunicare și le comunica Managerului general
  • Stabilește Planul de comunicare lunar conform Strategiei de comunicare stabilite anterior
  • Realizează activitățile de social media și informare periodica în administrarea și dezvoltarea canalelor de comunicare (website, Facebook, Instagram, blog, newsletter) – text, vizual, actualizări
  • Elaborează și administrează bazele de date cu public-uri -țintă pentru diferite tipuri de comunicare (presa, parteneri)
  • Coordonează și comunica articolele, materialele foto și video, prezentări și alte materiale informative realizate de membrii echipei KGA;
  • Întocmește rapoarte privind activitatea de comunicare și monitorizare media desfășurată, rapoarte de vizitatori website, Facebook, etc
  • Analizează oferte publicitare și identifica cele mai avantajoase forme de promovare, atât din perspectiva impactului asupra pieței, cat și din perspectiva costurilor
Afișați mai multe >>
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Lucrator administrativ

București,
expirat: 14.02.2018
Anunțuri Arhivate

Ingrijitoare curatenie

București,
Anunțuri Arhivate

Invatatoare

București,

Adăugați experiența dvs. în cadrul KOGAION GIFTED EDUCATION SRL, împărtășiți-vă părerea și ajutații pe alții să aleagă corect.