1. Angajator
  2. Bucureşti
  3. SDV EDUCATION S.R.L.

SDV EDUCATION S.R.L.

Bucureşti Sectorul 2, Şos. PIPERA, Nr. 50, biroul 15, Etaj 1

Colaborator Research Executive

București
expirat: 31.03.2018
Atribuțiile:
  • Crearea împreună cu Product Managerul a unui plan de dezvoltare profesională și urmărirea obiectivelor acestuia
  • Implementarea, cu suportul Product Managerului, a proiectelor de cercetare desfășurate
  • Organizarea activității de cercetare în vederea atingerii obiectivelor stabilite pe divizie (programarea de focus-grupuri și interviuri în profunzime, aplicarea formularelor sau a altor tipuri de activități de cercetare)
  • Menținerea contactului cu celelalte departamente din cadrul organizației (Comunicare, LOD) și furnizarea de informații în caz de nevoie
  • Contactarea și menținerea legăturii cu participanții la proiectele de cercetare
  • Contactarea și menținerea legăturii cu diverse tipuri de furnizori externi de servicii, instituții de învățământ etc
  • Participarea la ședințe și întâlniri interne și externe
  • Redactarea de documente necesare în procesul de cercetare: rapoarte, adeverințe, acorduri de parteneriat, acorduri de imagine etc
Afișați mai multe >>
480 - 600 € net / luna
Anunțuri Arhivate

Colaborator Sales Department Representative

București
  • Colaborează cu Product Manager-ul alocat ariei de proiecte pentru care lucrează, dar si cu Account Manager-ul
  • Comunică cu echipa de Project Manageri;
  • Realizează propuneri de vânzări către companii;
  • Raportează intern statusul vanzarii;
  • Stabilește întâlniri cu noi potențiali parteneri;
  • Creeaza si ajustează conținutul prezentărilor de vânzări;
  • Impreuna cu Product / Project Managerul creează documente de raportare pentru companii, analize anuale ale pieței;
  • Recomandă schimbări ale produselor, serviciilor și politicilor, în urma evaluării rezultatelor și ca urmare a evoluției obiectivelor de dezvoltare;
  • Rezolvă feedback-ul clienților, investigând situațiile, dezvoltă soluții, pregătește rapoarte, face recomandări managementului;
  • Participă la evenimente educaționale despre carieră, rămânând ancorat/ă în noutățile pieței, cât și conectat/ă la actorii principali din piață;
  • E responsabil de gestionarea tintei de cifra de afaceri, prin procese de monitorizare, consolidare, analiză și sinteză;
  • Dezvoltă strategii de vânzări și le implementează în parteneriat cu Product Manager-ul aferent ariei de care este responsabil;
  • Dezvoltă materiale de vânzări;
  • Actualizează bazele de date cu clienți, personalizează profilul clientului;
  • Contractează noi parteneri, noi proiecte și se asigură că sunt implementate la calitatea și standardele agreate, în timpul prestabilit;
  • Contribuie la eforturile echipei, obținând rezultatele pe care și le asumă
Afișați mai multe >>
Salariu confidențial
Anunțuri Arhivate

Colaborator Project manager

București
  • Mentinerea legaturii cu partiicpantii pe intreaga perioada a proiectului
  • Supervizarea calendarului de activitati
  • Promovarea proiectului in universitatile/liceele partenere
  • Organizarea logistica a desfasurarii proiectului: cazare, transport, mese
  • Se asigura ca necesarul logistic pentru fiecare zi/eveniment in parte este conform necesarului de eveniment pe care Product Manager-ul i l-a furnizat
  • Se asigura ca participantii sunt informati legat de proiect si participa la toate sesiunile
  • Este present pentru supervizare pe perioada implementarii proiectelor
  • Raporteaza Product Manager-ului conform cerintelor agreate (cifre participanti, buget)
  • Tine evidenta cheltuielilor locale aferente proiectelor
  • Centralizeaza documentele de decont
  • Mentine contactul cu universitatile/liceele
  • Ia testimoniale de la participanti
  • Informeaza participantii de toate activitatile/schimbarile din proiect
  • Centralizarea formularelor de feedback